Rozveselte svůj den ponožkami dedoles, které netvoří pár!

dedoles-vesele-ponozky-damske-cervene-cerne

Každá jiná, ale přece spolu tvoří pár! I tak se dají charakterizovat ponožky Dedoles, které jsme nedávno přibrali do našeho portfolia produktů. Díky tomu si už známé avokádové ponožky můžete objednat i u nás! Kromě ikonických veselých ponožek najdete v našem e-shopu i veselé trenky či boxerky nebo veselé dámské kalhotky. Proč jsme se rozhodli pro Dedoles?

Protože jde o slovenskou rychle rostoucí firmu, která na trh spodního prádla přinesla nový trend - odvážnou originalitu, barevnost, množství vzorů a motivů, které prostě nemají konkurenci. Designy Dedoles motivů vznikají na Slovensku, jejich výrobky jsou vyráběny v Turecku a ve složení materiálu nejčastěji naleznete kombinaci bavlny, polyamidu a elastanu, které zajišťují příjemný pocit při nošení a zároveň i trvanlivost.

 

Díky Dedolesu stromy nezmizí!

Nejvíc ze všeho však oceňujeme myšlenku a filozofii této značky, kterou lze odvodit už od samotného názvu. Dedoles je totiž spojení dvou slov, přičemž dedo/děda tu symbolizuje moudrost a odpovědnost a les odkazuje na návrat k přírodě a k našim kořenům.

Od svého vzniku se značka Dedoles stará o to, aby naši planetu nic netrápilo a byla stále krásným a prosperujícím místem. Na jejich e-shopu funguje zaokrouhlování částky objednávek, díky čemuž zákazníci každým nákupem přispívají centy na výsadbu stromů. Do dnešního dne díky této sbírce mohli vysadit více než 50 000 stromů.

 

dedoles-vesele-spodni-pradlo-pro-zeny-deti-muze

 

Kdo si přijde na své v nabídce Dedoles veselého spodního prádla?

Dámy se po novu mohou sladit od hlavy až k patě! Teprve nedávno totiž značka Dedoles přišla s novinkou - s veselými sportovními podprsenkami, které nesou stejné motivy jako veselé kalhotky nebo ponožky.
Pánové si v nabídce Dedoles mohou vybrat veselé ponožky, trenky, boxerky nebo dokonce i plavky či plážové pantofle.
A roztomilé motivy potěší i ty nejmenší! Vašim ratolestem můžete dopřát zábavu a styl v podobě veselých dětských ponožek, kalhotek či trenek.

Dejte svému životu šťávu a zpestřete si každý krok! Podívejte se na nabídku Dedoles