O nás

Jsme eshop zaměřený na stahovací prádlo a stahovací legíny. Jako doplňkový sortiment nabízíme také anticelulitidní, sportovní nebo zdravotní oblečení, které souvisí se stahovacím sortimentem.

Náš sortiment


Kromě našich produktů značky LORANE naleznete u nás i poctivě vybrané dodavatele z celého světa. V nabídce je standardní, prémiová, ale také exkluzivní kvalita produktů. Vybíráme je na základě našich zkušeností. Aby nebyly jen cenově dostupné, ale musí i splňovat funkční a kvalitativní kritéria. Většina produktů je vzhledem k naší historii ověřena také našimi klienty.

Ve značce LORANE naleznete naše produkty zaměřené na stahovací a tvarovací spodní prádlo. Od roku 2021 jsme intenzivně hledali ideálního partnera, který nám dokáže poskytnout to, co potřebujeme. Výroba této speciální kategorie produktů vyžaduje nejen dlouhodobé zkušenosti, ale také pokročilé technologie. S naším partnerem v Turecku jsme našli spojení obou těchto prvků. Jejich odbornost výroby stahovacího bezešvého prádla poskytuje přesně to, co jsme hledali.

A samozřejmě, v sortimentu našeho eshopu myslíme také na nadměrné velikosti. Najdete u nás také velikosti 3XL, 4XL, 5XL.

Pohodlný nákup vyžaduje naši pomoc


Vybrat si stahovací prádlo vůbec není snadné. Je třeba dát důraz na výběr velikosti, protože má-li stahovací prádlo správně vytvarovat postavu, musí velmi přesně sednout na tělo.
Existuje také mnoho rozdílů mezi jednotlivými produkty a výrobci. Některé jsou jemnější, příjemnější na tělo, jiné zase dokážou učinit silnější efekt. Kromě toho prádlo obsahuje často i různé doplňující funkce a zorientovat se v nich často není jednoduché.

Proto je naším cílem co nejvíce pomáhat s výběrem, aby byli klienti se zbožím spokojeni. V našem eshopu naleznete u stahovacích produktů poctivě napsané popisy, hodně se dočtete i v blogu, často kladených otázkách a rádi pomůžeme i na naší podpoře. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

Zboží vám dodáme následující pracovní den


Aby se naše zboží mohlo co nejrychleji dostat k vám, držíme všechny položky na našem skladu. Objednáte-li si zboží do 12:00h, dodáme vám jej ještě následující pracovní den.

Jak jsme se zde ocitli - historie

 • 2013: Začínáme s eshopem se stahovacím prádlem v rámci spolupráce:
  Jsme tady s vámi již od roku 2013, kdy jsme s původním provozovatelem a názvem “spodne-pradlo.eu” začali spolupracovat na prodeji stahovacího prádla a zdravotních punčoch jako technická a marketingová podpora.
 • 2019: Přebíráme komplet provoz eshopu:
  Postupně se eshop více přeorientoval na stahovací prádlo a v roce 2019 celý provoz eshopu převzala firma MADE It Digital s.r.o.
 • Od podzimu 2020 jsme zde pod značkou LORANE:
  Zaměření se však nezměnilo, i nadále se specializujeme na stahovací prádlo, ale nyní už s dlouholetými zkušenostmi a značkou LORANE. LORANE tedy není zcela novou značkou, ale je pokračovatelem úspěšného eshopu spodně-pradlo.eu.
 • Od léta 2022 i na Českém trhu:
  V létě 2022 se ke slovenskému eshopu lorane.sk přidala i česká verze lorane.cz a tak z našich zkušeností mohou těžit i čeští klienti.
 • Od léta 2023 produkty pod naší značkou:
  Od srpna 2023 nabízíme také produkty pod naší značkou, protože takto nejlépe můžeme naše zkušenosti přetavit do vlastních produktů.

Kde nás najdete


Jsme online obchod, ale nejsme jen adresa s poštovní schránkou. Na Pěkné cestě 15 v Bratislavě najdete náš sklad, kancelář, kde se to všechno připravuje, ale i odběrné místo, kde jsme vždy připraveni řešit vaše problémy, ukázat produkt, je-li to nutné, předat nebo převzít zboží.