PŘED a PO oblečení stahovacího spodního prádla

stahovaci-pradlo-pro-moletky-pred-a-po-obleceni-stahovaciho-pradla

V tomto fotočlánku vám ukážeme používání dvou našich spolehlivých a komfortních produktů. Na fotkách je velmi pěkně vidět, jak reálně toto stahovací prádlo pomáhá. Kromě toho, že je vyrobeno italským výrobcem FarmaCell, jehož výrobky nesou certifikát prvotřídní kvality, je velmi pohodlné. V dnešní nabídce stahovacího prádla, kdy je ho nabízeno přehršel, je těžké si vybrat. Zde vám však přinášíme důkaz, že to naše opravdu funguje.

 

Používání stahovacího tílka

stahovaci-tilko-pod-satami-pred-a-po-obleceni-zestihlujiciho-tilka

 Zeštíhlující (stahovací nebo tvarovací) tílko push-up vyrobené z mikrovlákna. Stahovací tílko má výstřih na hrudi, ideální pro svršky s větším výstřihem, ale můžete jej nosit pod oblečení ke krku.

damske-stahovaci-tilko-pod-saty-pred-a-po-obleceni-tvarujiciho-pradla

Opět použité tvarovací tílko. Je vyrobené z mikrovlákna, čili velmi prodyšného a pot odvádějícího materiálu. Vhodného i pod letní šaty. Stáhne bříško i boky. Zmenší velikost o 1 až 2 konfekční velikosti (4-7 cm). No není to super?

formujici-stahovaci-tilko-pod-satami-tvarujici-postavu

Do třetice všeho dobrého. Modelka má na sobě oblečené také zeštíhlující tílko. Věděli jste, že naše tílko s výstřihem vám vykouzlí pěkný push-up efekt ňader? Pokud potřebujete pěkný dekolt do šatů s větším výstřihem, je na to toto tílko jako stvořené.

zostihlujici-tilko-pod-satami-tvarujici-spodni-pradlo

A poslední s tílkem...

 

Výborným produktem jsou i zeštíhlující legíny

stahovaci-leginy-pod-suknou-pred-a-po-obleceni-tvarujicih-legin

Zde jsou konkrétně použity zdvojené stahovací (zeštíhlující) legíny (krátké). Jsou z velmi tenkého materiálu – takže nikde nevytlačují tukové záhyby. Zdvojená vrstva se však stará o dokonalé a pohodlné stažení.

zostihlujici-tvarujici-leginy-pred-a-po-obleceni

Zdvojené zeštíhlující legíny jsou vhodné pod šaty, sukně, ale i kalhoty. Pokud vás v létě trápí odírání stehen a vytvářejí se tak bolestivé odřeniny, kvůli čemuž raději nosíte šortky, tak od teď se již nemusíte trápit. Pokud si toto stahovací prádlo oblečete pod šaty, budete se cítit velmi pohodlně.

stahovaci-tvarujici-leginy-pred-a-po-obleceni

Pokud jsou obepnuté kalhotky a vytváří na bocích tukové bulky, není to vůbec hezké. Zeštíhlující legíny však postavu pěkně stáhnout a nemusíte se tak obávat nevzhledného hromadění tuku na jednom místě.

zostihlujuce-tvarujici-leginy-cerne-push-up-efekt

Třešničkou na dortu u tohoto produktu je push-up efekt hýždí. První vrstva je krásně formuje a druhá dodává postavě souměrnost. Nemusíte se tak obávat toho, že by vám legíny hýždě takzvaně "splácly".

zostihlujici-tvarovaci-leginy-pod-saty

A takový hezký outfit si můžete vytvořit...

 

A jak vypadá pod oblečením?

stahovaci-pradlo-pod-saty-leginy-tilko-tvarovaci

Hodně štěstí při nošení!